Сайт незалежної телекомпанії м. Первомайська

На Миколаївщини потонув чоловік На Миколаївщини потонув чоловік

2 листопада в 16:20 до Служби порятунку «101» від чергового Первомайського міського відділу УМВС України надійшло повідомлення про те, що в акваторії р Південний Буг на відстані близько 1 м від берега знайдено тіло чоловіка віком до 35 років.

Читати далі
У Первомайську 6-річного хлопчика вдарило електрострумом. Дитина в реанімації У Первомайську 6-річного хлопчика вдарило електрострумом. Дитина в реанімації

У Миколаївській області електричним струмом травмований шестирічний хлопчик, зараз він перебуває в реанімації. Про це УНН повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Читати далі
У Первомайську активізувалися автозлодії У Первомайську активізувалися автозлодії

Первомайські правоохоронці встановлюють місце знаходження викраденого автомобіля.

Читати далі
Одеський апеляційний суд визнав протиправною реєстрацію Людмили Дромашко Одеський апеляційний суд визнав протиправною реєстрацію Людмили Дромашко

22 жовтня о 16:00 в Одеському апеляційному суді відбулось засідання, на якому було розглянуто скаргу щодо реєстрації кандидатом на посаду міського голови Людмили Дромашко.

Читати далі
На Первомайщині молодик зґвалтував 13-річну дівчинку На Первомайщині молодик зґвалтував 13-річну дівчинку

До чергової частини Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області звернулась 33-річна мешканка одно з сіл району із заявою про те, що відносно її  13 річної доньки було скоєно злочин.

Читати далі

Первомайський водоканал оштрафували на 34 тис. гривень

2015-07-06
Первомайський водоканал оштрафували на 34 тис. гривень За зловживання монопольним становищем на ринках централізованого водопостачання та водовідведення на 34 тис. грн. оштрафувало комунальне підприємство «Первомайський міський водоканал». Про це повідомляє Миколаївське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. Як показало розслідування, комунальне підприємство, укладаючи договори на поставку питної води та приймання стічних вод із споживачами (юридичними особами), прописували умова щодо права водопостачальника, у разі утворення боргу за цими договорами перераховувати оплату за надані послуги, що надходять від споживачів, в першу чергу в погашення боргу незалежно від зазначеного в платіжному документі споживачем / лями призначення платежу, зміст якої суперечить нормам чинного законодавства і може призвести до ущемлення інтересів споживачів. «Первомайський міський водоканал» зобов'язали припинити порушення та привести договори на поставку питної води та приймання стічних вод, які укладаються з юридичними особами відповідно до чинного законодавства.