Сайт незалежної телекомпанії м. Первомайська

На Миколаївщини потонув чоловік На Миколаївщини потонув чоловік

2 листопада в 16:20 до Служби порятунку «101» від чергового Первомайського міського відділу УМВС України надійшло повідомлення про те, що в акваторії р Південний Буг на відстані близько 1 м від берега знайдено тіло чоловіка віком до 35 років.

Читати далі
У Первомайську 6-річного хлопчика вдарило електрострумом. Дитина в реанімації У Первомайську 6-річного хлопчика вдарило електрострумом. Дитина в реанімації

У Миколаївській області електричним струмом травмований шестирічний хлопчик, зараз він перебуває в реанімації. Про це УНН повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Читати далі
У Первомайську активізувалися автозлодії У Первомайську активізувалися автозлодії

Первомайські правоохоронці встановлюють місце знаходження викраденого автомобіля.

Читати далі
Одеський апеляційний суд визнав протиправною реєстрацію Людмили Дромашко Одеський апеляційний суд визнав протиправною реєстрацію Людмили Дромашко

22 жовтня о 16:00 в Одеському апеляційному суді відбулось засідання, на якому було розглянуто скаргу щодо реєстрації кандидатом на посаду міського голови Людмили Дромашко.

Читати далі
На Первомайщині молодик зґвалтував 13-річну дівчинку На Первомайщині молодик зґвалтував 13-річну дівчинку

До чергової частини Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області звернулась 33-річна мешканка одно з сіл району із заявою про те, що відносно її  13 річної доньки було скоєно злочин.

Читати далі

У Первомайську очікуються перебої з електроенергією

2015-07-28
У Первомайську очікуються перебої з електроенергією Згідно листа Південної ЕС від 17.07.2015 №07/04-3293 з 20.07.2015 року по 18.08.2015 року Дніпровською ЕС заплановано виведення в ремонт ПЛ-33О кВ «ЮУАЕС- Побузька». Через аварійний ремонт 1АТ 330/150/35 кВ на ПС «Районна», у випадку відключення ПЛ-150 кВ «Трихати-Вознесенськ» або ПЛ-110 кВ «Вознесенськ- Яструбінове» післяаварійний режим енерговузла не забезпечується. При цьому збільшення струмового навантаження на ПЛ-150 кВ «Первомайська-Побузька» в часи максимуму може привести до спрацювання струмової ділильної автоматики по цій лінії, з подальшим каскадним відключенням дією автоматики ПЛ-110 кВ «Вознесенськ-Яструбінове» або ПЛ- 150 кВ «Трихати-Вознесенськ» та повного знеструмлення Вознесенського, Южно-Українського і Первомайського енерговузлів. У випадку аварійного відключення ПЛ-330кВ «Побузька-ЛадТЕС», в мережі 110-150 кВ Вознесенського, Южноукраїнського та Первомайського енерговузлів станеться зниження напруги нижче аварійно-допустимих рівнів, тому може знадобитися застосування графіків аварійного відключення (ГАВ) в наступних районах Миколаївської області: Первомайському, Вознесенському, Арбузинському, Братському, Єланецькому, Доманівському, Врадіївському.